HORARIS I PISTES

L'escola de Futbol-Sala Vincit desenvolupa les seves activitats a 5 espais diferents:

POLIESPORTIU DE L'ESTACIÓ DEL NORD (2 PISTES)
Situat al carrer Nàpols 42, de Barcelona. Davant del metro Arc de triomf.

PISTA MUNICIPAL PARC
Situada al carrer Llull 3, de Barcelona.(Entrenaments i Casal d'Estiu)

ESCOLA ANTONI BRUSI
Situada al carrer Sardenya 33, de Barcelona (Menjador Casal d'estiu)

INSTITUT FORTPIUS(2 PISTES)
Situat al carrer Ausiàs March 78, de Barcelona

ESCOLA LA SALLE COMTAL
Situada al carrer Amadeu Vives,6

HORARIS ENTRENAMENTS TEMPORADA 2022-23

FORT PIUS TERRAT
 
NORD SINTÈTICA 
 
     
  DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS     DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS
17.20-18.20
Infantil B (17:35-18:35)
Aleví A
Aleví C
Aleví B
 
17:00-18:00
Iniciació 1-2
Menudets Dm-Dj
Iniciació 1-2
Menudets Dm-Dj
 
18.20-19.20
Pre-Infantil B (18:35-19:35)
Infantil A (18:05-19:20)
Pre-Infantil B
Infantil A (18:05-19:20)
 
Pre-Benjamí C
Menuts A
Pre-Benjamí C
Menuts A
 
19.20-20.20
Cadet B 
(19:35-20:35)
Cadet A (19:05-20:20)
Cadet B
Cadet A (19:05-20:20)
 
Pre-Benjamí B
Menuts B
Pre-Benjamí B
Menuts B
 
20.20-21.45
Sènior femení B
(20:35-21:45)
Sènior femení A 
Sènior A
Sènior femení A 
 
Pre-Aleví C
Pre-Benjamí A
Pre-Aleví C
Pre-Benjamí A
 
 
 
 
 
 
  21
Sènior A
 
  21:00-22:00
                                     
FORT PIUS BAIX
                   
 
NORD GRIS
   
  DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS    
17.15-18.15
Aleví C
Aleví B
 
Aleví A
    DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS
 
17:00-18:00
 
Benjamí A 
 
Benjamí A 
18.15-19.15
Porters
Infantil C
 
Infantil C
 
 
Pre Aleví A
Pre Aleví A
19.15-20.15
 
 
 
 
 
 
Pre Aleví B
Pre Aleví B
20.15-21.15
Sènior A (20:30-21:00)
 
 
 
 
 
18:00-19:00
Pre-Aleví Femení 
Pre-Aleví Femení 
                   
                                     
LLULL
 
LA SALLE COMTAL
 
                     
  DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS     DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS
17:30-18:30
 
Pre-Infantil A
Infantil B (17:45-18:45)
Pre-Infantil A
 
18:30-19:30
 
Cadet Femení B
 
Cadet Femení B
 
18.30-19.45
Juvenil A (18:30-19:45)
Cadet Femení A
Juvenil A (18:30-19:45)
Cadet Femení A
 
19:30-20:30
 
Lliga Jove Femení
Lliga Jove
Lliga Jove Femení
 
19.45-21:00
Lliga Jove
Juvenil B
Sènior femení B
Juvenil B
 
 
 
 
 
 

HORARIS PARTITS

 

 

FORT PIUS A   FORT PIUS B   NORD GRIS DISSABTE
  Setmana 1 Setmana 2     Setmana 1 Setmana 2     Setmana 1 Setmana 2
18:00
-19:00
PRE-BENJAMÍ C PRE-ALEVÍ A   18:00
-19:00
Pre Benjamí A  Menuts A   9:00    
19:00
-20:00
CADET FEMENÍ B PRE-INFANTIL B   19:00
-20:00
Pre Benjamí B  Menuts B   10:15 INFANTIL A CADET B
20:00
-21:00
Infantil C CADET B   20:00
-21:00
      11:30 CADET FEMENÍ A  
                12:45 JUVENIL A  
                14:00    
                     
LLULL   SALLE COMTAL   NORD CIMENT DISSABTE
  Setmana 1 Setmana 2     Setmana 1 Setmana 2     Setmana 1 Setmana 2
18:00
-19:00
PRE-ALEVÍ B     18:15
-19:15
Benjamí A     09:00
-10:00
INFANTIL B LLIGA JOVE
19:00
-20:00
PRE-ALEVÍ C ALEVÍ A   19:15
-20:15
PRE-ALEVÍ FEMENÍ     10:00
-13:15
   
20:00
-21:00
PRE-INFANTIL A (19:30)     20:15
-21:15
LLIGA JOVE FEMENÍ     13:15
-14:30
CADET A JUVENIL B
                14:30
-15:45
   
NORD DIVENDRES   NORD DIUMENGE        
  Setmana 1 Setmana 2     Setmana 1 Setmana 2        
19:00
-20:00
ALEVÍ B ALEVÍ C   09:30
-10.45
SENIOR FEMENI B          
20:00
-21:00
      11:00
-12:45
SENIOR FEMENI A          
        12:45
-14:30
SENIOR A